Piet Broekmans & Marie Smeur: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13489&main_person=I42303 Maria Johanna "Marie" Smeur] | | style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13489&main_person=I42303 Maria Johanna "Marie" Smeur] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1444 †] 26 juli 1985 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1444 †] 26 juli 1985 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |7 mei 1934 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 32.3993%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 62.7161%;" |7 mei 1934 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 36: | Regel 38: | ||
| style="width: 56.2445%;" |Tom Broekmans & | | style="width: 56.2445%;" |Tom Broekmans & | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.4321%;" |Theodorus Hendricus Petrus "Theo" Broekmans | | style="width: 48.4321%;" |[[Theo Broekmans|Theodorus Hendricus Petrus "Theo" Broekmans]] | ||
| style="width: 56.2445%;" |Theo Broekmans & | | style="width: 56.2445%;" |Theo Broekmans & | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.4321%;" |Joachiem Adrianus Broekmans | | style="width: 48.4321%;" |Joachiem Adrianus "Chiem" Broekmans | ||
| style="width: 56.2445%;" |Chiem Broekmans & | | style="width: 56.2445%;" |Chiem Broekmans & | ||
|- | |- |
Huidige versie van 5 mei 2024 om 12:52
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 28 voorheen B13 |
Naam | Petrus Joachim "Piet" Broekmans |
Geboortedatum | 18 juli 1904 te Raamsdonk D25 |
Overlijdensdatum | † 5 november 1988 te Waspik |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Maria Johanna "Marie" Smeur |
Geboortedatum | 7 juni 1908 te Raamsdonk A123 |
Overlijdensdatum | † 26 juli 1985 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 mei 1934 te Raamsdonk |
Marie was de dochter van Thomas Smeur & Drika Vissers
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus Thomas "Jos" Broekmans | Jos Broekmans |
Thomas Hubertus "Tom" Broekmans | Tom Broekmans & |
Theodorus Hendricus Petrus "Theo" Broekmans | Theo Broekmans & |
Joachiem Adrianus "Chiem" Broekmans | Chiem Broekmans & |
levenloos Broekmans | 21 april 1944 |
Sjaak Broekmans | Sjaak Broekmans & |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |