Jan de Craen & Rica van den Dam: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.5966%;" | | | style="width: 89.5966%;" |[[Luiten Ambachtstraat 43]] voorheen A1 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 43]] voorheen A1 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 89.5966%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16755&main_person=I50441 Johannes "Jan" de Craen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |30 september 1915 te Teteringen | ||
30 september 1915 te Teteringen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7044 †] 20 november 2001 te Dronten | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7044 †] 20 november 2001 te Dronten | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |landbouwer | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16755&main_person=I54775 Henrica Catharina "Rica" van den Dam] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |22 oktober 1916 te Terheijden | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7044 †] 17 december 2014 te Dronten | |||
|- | |||
| | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7044 †] 17 december 2014 te Dronten | | | ||
|- | |- | ||
| | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |21 oktober 1947 te Terheijden | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 89.5966%;" |21 oktober 1947 te Terheijden | |||
|} | |} | ||
Jan de Craen was eerder gehuwd met [[Jan de Craen & To Kamp|To Kamp]] | Jan de Craen was eerder gehuwd met [[Jan de Craen & To Kamp|To Kamp]] | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
! Kinderen | ! Kinderen |
Versie van 5 mei 2024 11:31
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 43 voorheen A1 |
Naam | Johannes "Jan" de Craen |
Geboortedatum | 30 september 1915 te Teteringen |
Overlijdensdatum | † 20 november 2001 te Dronten |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Henrica Catharina "Rica" van den Dam |
Geboortedatum | 22 oktober 1916 te Terheijden |
Overlijdensdatum | † 17 december 2014 te Dronten |
Huwelijksdatum | 21 oktober 1947 te Terheijden |
Jan de Craen was eerder gehuwd met To Kamp
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anton de Craen | |
Riny de Craen | |
Addy de Craen | |
Carolien de Craen | |
Jan de Craen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |