Gerrit Blom & Bet Verduijn: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13436&main_person=I41937 Elisabeth "Beth" Verduijn] | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13436&main_person=I41937 Elisabeth "Beth" Verduijn] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6661 †] 22 februari 1992 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6661 †] 22 februari 1992 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | 6 december 1923 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/953 Akte 55]) | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 50.0518%;" | 6 december 1923 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/953 Akte 55]) | ||
|} | |} |
Huidige versie van 5 mei 2024 om 10:15
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 1 voorheen C19 |
Naam | Gerrit "Gerrit" Blom |
Geboortedatum | 25 februari 1898 te Raamsdonk D74 (Akte 41) |
Overlijdensdatum | † 24 juni 1970 te Raamsdonk |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Elisabeth "Beth" Verduijn |
Geboortedatum | 2 september 1901 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 22 februari 1992 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 6 december 1923 te Raamsdonk (Akte 55) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Elisabeth "Beth"' Blom | † Jan Rietveld & Beth Blom † |
Albert Blom - Indiëganger | † Albert Blom & Jo van Dongen † |
Helena "Lena" Blom | Lena Blom |
Cornelia "Corrie" Blom | Corrie Blom |
Gerdina Johanna "Dina" Blom | † Jan de Rooij & Dina Blom † |
Adriaan "Ad" Blom | † Ad Blom |
Johannes "Jan" Blom | † Jan Blom |
Gerda Blom | † Gerrit Kanters & Gerda Blom † |
Liza "Lies" Blom | Wim Blom & Lies Blom |
Jacoba "Coba" Blom | † .... van Strien & Coba Blom † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |