Kees de Bruijn & Lien Broekmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Prins Hendrikstraat 8 |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 4...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-03462.jpg|thumb|300px|right|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/11177|Trouwfoto van Kees de Bruijn en Lien Broekmans, 25 april 1932 te Raamsdonk]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | Prins Hendrikstraat 8 | | style="width: 84.501%;" |[https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/11178 Prins Hendrikstraat 8] voorheen E85a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Cornelis Josephus "Kees" de Bruijn | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13488&main_person=I42301 Cornelis Josephus "Kees" de Bruijn] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |5 december 1900 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6842 †] 29 juli 1976 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6842 †] 29 juli 1976 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13488&main_person=I42300 Engelina Petronella "Lien" Broekmans] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13488&main_person=I42300 Engelina Petronella "Lien" Broekmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 22 februari 1903 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 22 februari 1903 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5352 †] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5352 †] 8 augustus 1966 te Raamsdonksveer | ||
|- | |||
| | |||
|- | | | ||
| | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |25 april 1932 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
Op 10 januari 1938 kwam dit gezin van Eethen naar Raamsdonk en ging aan de [https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/11178 Prins Hendrikstraat 8] wonen. Kinderen Huib en Tom zijn hier geboren. | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Antonetta Theodora Theresia "Annet" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adrianus Marinus "Jos" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Theodora Adriana Maria "Door" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Marinus Theodorus "Rinus" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Hubertus Josephus "Huib" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Thomas Cornelis Josephus "Tom" de Bruijn | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 3 mei 2024 om 17:34
Adres per 1 januari 1949 | Prins Hendrikstraat 8 voorheen E85a |
Naam | Cornelis Josephus "Kees" de Bruijn |
Geboortedatum | 5 december 1900 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 29 juli 1976 te Geertruidenberg |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Engelina Petronella "Lien" Broekmans |
Geboortedatum | 22 februari 1903 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 8 augustus 1966 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 25 april 1932 te Raamsdonk |
Op 10 januari 1938 kwam dit gezin van Eethen naar Raamsdonk en ging aan de Prins Hendrikstraat 8 wonen. Kinderen Huib en Tom zijn hier geboren.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonetta Theodora Theresia "Annet" de Bruijn | |
Adrianus Marinus "Jos" de Bruijn | |
Theodora Adriana Maria "Door" de Bruijn | |
Marinus Theodorus "Rinus" de Bruijn | |
Hubertus Josephus "Huib" de Bruijn | |
Thomas Cornelis Josephus "Tom" de Bruijn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |