Qu van Loon & Cornelia Machielsen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 87.8981%;" | directeur [[Melkfabriek|stoomzuivelfabriek]] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 87.8981%;" | directeur [[Melkfabriek|stoomzuivelfabriek]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13094&main_person=I40565 Cornelia Helena Machielsen] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13094&main_person=I40565 Cornelia Helena Machielsen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |3 oktober 1957 te Breda ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/982 Akte 738]) | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |3 oktober 1957 te Breda ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/982 Akte 738]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |23 februari 1916 te Etten-Leur | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 87.8981%;" |23 februari 1916 te Etten-Leur | ||
|} | |} |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 12:32
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 42 voorheen B5 |
Naam | Quirinus "Qu" van Loon |
Geboortedatum | 2 juli 1887 te Hooge en Lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | 4 juli 1966 te Breda (Akte 694) |
Beroep | directeur stoomzuivelfabriek |
Naam vrouw | Cornelia Helena Machielsen |
Geboortedatum | 14 februari 1892 te Etten-Leur |
Overlijdensdatum | 3 oktober 1957 te Breda (Akte 738) |
Huwelijksdatum | 23 februari 1916 te Etten-Leur |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Agnes van Loon | |
Agnes Maria van Loon | † Jan Barten & Agnes van Loon † |
Maria van Loon | |
Henrica Francisca van Loon | |
Francisca Cornelia van Loon | * 17-6-1922 † 27-8-1922 te Raamsdonk |
Francisca Cornelia "Francisca" van Loon | Oorlogsslachtoffer |
Quirinus Johannes "Que" van Loon | † Que van Loon & Rie Snijders† |
Henricus Johannes "Harrie" van Loon | † Harrie van Loon & Bep ..... |
Franciscus Adrianus "Frans" van Loon - Indiëganger | |
Johannes Joseph "Jan" van Loon - Indiëganger | Jan van Loon & |
Petrus Cornelis van Loon | † Piet van Loon & Ann Langerwerf † |
Cornelia Anna van Loon | .... & Cor van Loon |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |