Herman Treffers & Jo Boer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Inwonend per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Inwonend per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 60.3423%;" | | | style="width: 60.3423%;" |[[Raadhuisstraat 25]] voorheen C12 | ||
[[Raadhuisstraat 25]] voorheen C12 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78117 Herman Treffers] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78117 Herman Treffers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |5 juli 1920 te Capelle | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |5 juli 1920 te Capelle | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |30 september 2008 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |† 30 september 2008 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23715&main_person=I42014 Johanna Clasina "Jo" Boer]<br> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23715&main_person=I42014 Johanna Clasina "Jo" Boer]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |17 december 1922 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |17 december 1922 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" |† | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" | | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.3423%;" | | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 48.2393%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 48.2393%;" width="50%" | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
! style="width: 172.283%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 172.283%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Gerard Trefers | | style="width: 40.8643%;" |Gerard Trefers | ||
| style="width: 56.8639%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5487 †] [[Gerard Treffers & Toos Stadhouders]] | | style="width: 56.8639%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5487 †] [[Gerard Treffers & Toos Stadhouders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Gerda Treffers | | style="width: 40.8643%;" |Gerda Treffers | ||
| style="width: 56.8639%;" |† Gerda Treffers | | style="width: 56.8639%;" |† Gerda Treffers | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Ria Treffers | | style="width: 40.8643%;" |Ria Treffers | ||
| style="width: 56.8639%;" |..... & Ria Treffers | | style="width: 56.8639%;" |..... & Ria Treffers | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Versie van 2 mei 2024 13:00
Inwonend per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 25 voorheen C12 |
Naam | Herman Treffers |
Geboortedatum | 5 juli 1920 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 30 september 2008 te Geertruidenberg |
Beroep | schoenmaker |
Naam vrouw | Johanna Clasina "Jo" Boer |
Geboortedatum | 17 december 1922 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerard Trefers | † Gerard Treffers & Toos Stadhouders |
Gerda Treffers | † Gerda Treffers |
Ria Treffers | ..... & Ria Treffers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |