Piet Pruijssers & Maria Duizer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Pieter "Piet" Pruijssers | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13787&main_person=I43939 Pieter "Piet" Pruijssers] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 4 augustus 1895 te Raamsdonk D96<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | 1 februari 1963 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | molenaarsknecht / koopman in boter<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | 26 mei 1922 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | Duizer <br> | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13787&main_person=I43940 Maria Duizer ]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 29 augustus 1899 te Almkerk<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
Regel 30: | Regel 30: | ||
! style="width: 95.3577%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 95.3577%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 40.8643%; height: 10px;" | < | | style="width: 40.8643%; height: 10px;" | <span class="pers_name">Antonia Pruijssers</span> | ||
| style="width: 95.3577%; height: 10px;" | <br> | | style="width: 95.3577%; height: 10px;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name">levenloos<br></span> | |||
| style="width: 95.3577%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name">Wilhelmina Pruijssers</span> | |||
| style="width: 95.3577%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name">Annie Pruijssers</span> | |||
| style="width: 95.3577%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name">Maria Pruijssers</span> | |||
| style="width: 95.3577%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 21 nov 2022 08:03
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Stationstraat 1 voorheen D8 |
Naam | Pieter "Piet" Pruijssers |
Geboortedatum | 4 augustus 1895 te Raamsdonk D96 |
Overlijdensdatum | 1 februari 1963 te Raamsdonk |
Beroep | molenaarsknecht / koopman in boter |
Huwelijksdatum | 26 mei 1922 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Maria Duizer |
Geboortedatum | 29 augustus 1899 te Almkerk |
Overlijdensdatum | te |
Beroep |
|
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonia Pruijssers | |
levenloos |
|
Wilhelmina Pruijssers | |
Annie Pruijssers | |
Maria Pruijssers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |