Bertus van Amelsvoort & Cor van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 88.4499%;" | briefadres op [[Kerkstraat 1]] voorheen D55 | | style="width: 88.4499%;" | briefadres op [[Kerkstraat 1]] voorheen D55 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Naam || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Naam || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12945&main_person=I39942 Hubertus Adrianus "Bertus" van Amelsvoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | 6 februari 1890 te Raamsdonk D155 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/870 Akte 17]) | ||
6 februari 1890 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/610 †] 30 december 1952 te Roermond | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/610 †] 30 december 1952 te Roermond ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/873 Akte 2]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] op de "Diat" | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12945&main_person=I39941 Cornelia Johanna "Cor" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | 8 maart 1896 te Raamsdonk D103 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/872 Akte 36]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6881 †] 13 mei 1971 te Dordrecht | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6881 †] 13 mei 1971 | | | ||
|- | | | ||
| | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" | 13 februari 1922 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/871 Akte 3]) | ||
| style="height: 28px; width: 40.0002%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.4499%;" |13 februari 1922 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.1171%;" width="50%" | |||
! style="width: 47.2964%;" | Kinderen | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.1171%;" width="50%" | ! style="width: 79.8383%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1403 Adriana Maria van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 79.8383%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I79304 Adriana Petronella Maria van Amelsvoort] | |||
| style="width: 79.8383%;" | * 21 mei 1924 Grieth (D) - † 13 augustus 1924 Gent (B) | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41051 Catharina "Toos" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 79.8383%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6540 †] [[Koos van Dongen & Toos van Amelsvoort]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1995 Dingeman Adrianus van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 79.8383%;" |† [[Dingeman van Amelsvoort & Nel Leemans]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I3063 Adrianus Petrus van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 79.8383%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41050 Petrus Hendrikus Cornelis van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 79.8383%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 47.2964%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I51484 Theresia Petronella Maria van Amelsvoort] | |||
| style="width: 79.8383%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 11:34
Adres per 1 januari 1949 | briefadres op Kerkstraat 1 voorheen D55 |
Naam | Hubertus Adrianus "Bertus" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 6 februari 1890 te Raamsdonk D155 (Akte 17) |
Overlijdensdatum | † 30 december 1952 te Roermond (Akte 2) |
Beroep | schipper op de "Diat" |
Naam vrouw | Cornelia Johanna "Cor" van Strien |
Geboortedatum | 8 maart 1896 te Raamsdonk D103 (Akte 36) |
Overlijdensdatum | † 13 mei 1971 te Dordrecht |
Huwelijksdatum | 13 februari 1922 te Raamsdonk (Akte 3) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Maria van Amelsvoort | |
Adriana Petronella Maria van Amelsvoort | * 21 mei 1924 Grieth (D) - † 13 augustus 1924 Gent (B) |
Catharina "Toos" van Amelsvoort | † Koos van Dongen & Toos van Amelsvoort |
Dingeman Adrianus van Amelsvoort | † Dingeman van Amelsvoort & Nel Leemans |
Adrianus Petrus van Amelsvoort | |
Petrus Hendrikus Cornelis van Amelsvoort | |
Theresia Petronella Maria van Amelsvoort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |